Archiwa: Projects

Strona główna » Projects
jak płakać w miejscach publicznych
Project

jak płakać w miejscach publicznych

Spektakl inspirowany bestsellerową książką Emilii Dłużewskiej, wpisuje się w nurt współczesnych produkcji teatralnych, które otwierają dialog na temat zdrowia psychicznego.

Hamlet na sprzedaż
Project

Hamlet na sprzedaż

Kim dla współczesnego widza jest Hamlet? Kim jest on dla aktorów Teatru Osterwy w Lublinie i dla samego Lublina? Czy to tylko bohater znanej powszechnie historii?

Teatr Klasyki Polskiej
Project

Teatr Klasyki Polskiej

Spektakle Teatru Klasyki Polskiej: "Sluby Panieńskie", "Dożywocie" i "Zemsta" Aleksandra Fredro gościnnie w ramach Sceny Reduta.

Jeanne
Project

Jeanne

Jeanne, emerytowana sekretarka, osierocona przez rodzinę i opuszczona przez przyjaciół, żyje w samotności, pielęgnując nagromadzone przez lata urazy. Przekształciła swoje mieszkanie w fortecę, w której spędza dni na przeglądaniu czasopism i szpiegowaniu sąsiadów. Dziwaczeje otaczając się kolejnymi absurdami, które swym komizmem zaskoczą Publiczność.

Cztery Pory Roku
Project

Cztery Pory Roku

Wyjątkowy wydarzenie dla maluchów, które odwiedzają teatr po raz pierwszy. Twórczynie spektaklu zabierają dzieci i rodziców w podróż po czterech porach roku.

Diabelski Młyn
Project

Diabelski Młyn

ON – dystyngowany pan w średnim wieku. ONA – tajemnicza, młoda kobieta. Kim są dla siebie?, W jakim celu się spotkali? Gra w „kto jest kim” intryguje i wciąga.

Mój Boski Rozwód
Project

Mój Boski Rozwód

Monodram Magdaleny Sztejman na podstawie tekstu irlandzkiej dramatopisarki Geraldine Aron. Dowcipna i pełna ciepła historia dojrzałej kobiety, która staje przed koniecznością zmierzenia się z zupełnie nową dla siebie sytuacją życiową – odejściem męża.

Prawda
Project

Prawda

Komedia małżeńska, stanowi swoistą analizę zakamarków ludzkiego sumienia. Trafia do naszej podświadomości, drażni, prowokuje.

Rachela
Project

Rachela

Monodram Jowity Budnik zrealizowany na podstawie niezwykłego świadectwa – dziennika czasów zagłady, spisanego przez Rachelę Auerbach.

Zły
Project

Zły

Autobiograficzna opowieść Dariusza Jeża, który zanim zabłysnął na deskach teatru, był wysoką figurą lubelskiego półświatka.

  • 1
  • 2