„Jeanne” zadebiutowała w Osterwie. Sukces jest jej pisany!

„Jeanne” zadebiutowała w Osterwie. Sukces jest jej pisany!

Czy wybory, jakich dokonujemy w młodości, mogą się na nas zemścić na starość? Czy miejsce, w którym się rodzimy, musi warunkować całe nasze życie? Czy mamy wpływ, na zmianę naszej sytuacji? Czy powinniśmy się otworzyć na drugiego człowieka, nawet gdy dzieli nas niemal wszystko? Odpowiedzi na te i inne pytania w poruszającym spektaklu „Jeanne” Jeana Roberta Charriera w reżyserii Redbada Klynstra-Komarnickiego.

Sobotnia premiera w Teatrze im. Juliusza Osterwy okazała się niezwykłym sukcesem. Ale jak nie oklaskiwać zjawiskowej Jadwigi Jankowskiej-Cieślak, wzruszającego Wojciecha Rusina, porywającej Marty Ledwoń i wyrazistego Marka Szkody? Do tego olśniewająca tragikomedia ludzka o wszystkim, co stanowi istotę życia: o ludzkich pragnieniach, tęsknotach i głupotach. I o sile teatru, w którym spotkanie z widzem rodzi wspólnotę poszukującą sensu i wypatrując nadziei o słodko-gorzkim smaku.

Musicie to zobaczyć! „Jeanne” gramy także 19 listopada o godz. 18:00 oraz od 21 do 23 listopada o godz. 19:00. Bilety w sprzedaży w serwisie Bilety24.pl

Teatr im. Juliusza Osterwy gorąco zaprasza na przedstawienie w ramach Sceny Reduta „Jeanne”, zagramy także:

w środę, 29 listopada o godz. 18:00 w Tomaszowskim Domu Kultury;

w czwartek, 30 listopada o godz. 18:00 w Zamojskim Domu Kultury;

w piątek, 1 grudnia o godz. 19:00 w Janowskim Ośrodku Kultury;

w sobotę, 2 grudnia o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku;

w niedzielę, 3 grudnia o godz. 18:00 w Hrubieszowskim Domu Kultury;

we wtorek, 5 grudnia o godz. 19:00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury.

Pełny program Sceny Reduta

Scena Reduta współfinansowana jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury –państwowego funduszu celowego.